Manşet Haberleri: Çarşamba, 12 Haziran 2024
Başkan'ın Mesajı
 
ŞEREF  KÖŞEMİZİN  KIYMETLİ  MİSAFİRLERİ;
 
9 Nisan 2006 tarihinde yapılan Olağan Genel Kurulda üyelerimizin teveccühü ile göreve getirilmiştik. O gün ki durumda kooperatifimiz, kredi kullandıramıyor ve üyelerimiz icra ile karşı karşıya kalmış durumda idi.Birde üstüne kredilerini çekip zamanında ödeyen üyelerimizin kredi kullanırken kesilen bloke kesintileri de ödenmemiş durumda idi.
 
Bu karmaşık durumu görerek ben ve arkadaşlarım bu zor göreve talip olmuş ve bu çıkmazdan kurumumuzu kurtaracağımıza üyelerimize söz vermiştik.
 
Seçilir seçilmez yaptığımız kararlı çalışmalar ve azimle iki aylık kısa bir sürede kredi kullandırmaya başladık.Hemen  ardından da blokede kesintileri olan tüm üyelerimizin paralarını ödeyerek esnafımıza büyük bir hizmette bulunduk.Ama bunlar bizim zaten sözünü verdiğimiz ,yapacağımız görevler idi.
 
Daha sonra kurumumuzu kişilere değil kurumsal bir yapıya sokmak üzere uzun soluklu bir çalışma içine girdik.Ancak Düzce esnafının menfaatleri ve kurumumuzu en iyi standartlara taşıyacak çalışmaları başlatarak kurumsal yapımızı güçlendirip,kurumumuza İSO Kalite Yönetim Belgelerini kazandırıp,Avrupa Birliği standartlarında hizmet veren bir kurumsal yapıya kavuşturduk.
 
Şimdi de aynı azim ve kararlılıkla Düzce esnafının ihtiyaçlarına ve sorunlarına çözüm olacak her çalışmayı yapacak konuma geldik.Bugün bölgemizde en iyi çalışan kooperatif olmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Bizler bu çalışmaları yaparken başta Düzce esnafı olmak üzere TESKOMB Genel Başkanı ve Başkanlık Divanına Düzce’de görev yapan başta Valilerimiz ve Belediye Başkanlarımız ,Milletvekillerimiz ve tüm Düzce deki Yöneticilerimize desteklerinden dolayı teşekkürü bir borç biliriz.
 
Bizlerde aynı azim ve kararlılıkla hizmetlerimize devam edeceğimizi ifadesi ile arkadaşlarımla birlikte Düzce esnafına hizmet etmenin onurunu ve şerefini taşımaktayız.
 
İşte bu nedenle ,bu şeref defteri de, bizden sonra burada görev alacak arkadaşlarımıza bizlerle beraber olan siz kıymetli kişilerin hassasiyetini ve duygularını iletmek adına vesile olacağını düşünerek hazırlanmıştır. Bu duygu ve düşünce ile sizleri saygıyla selamlarım.
 
ERTAN  TAŞLI
YÖNETİM KURULU BAŞKANI
AYIN ESNAFI
ANKET
Kooperatifimizin hizmetini nasıl değerlendiriyorsunuz?
   
YARARLI LİNKLER
© Copyright 2013 - Tüm Hakları Saklıdır. - T.C. Düzce Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi