Manşet Haberleri: Cuma, 19 Temmuz 2024
5.BÖLGE BİRLİĞİ VE DÜZCE ESNAF KREDİ KEFALET KOOPERATİFİ BAŞKANI ERTAN TAŞLI’DAN 15 TEMMUZ DEMOKRASİ VE MİLLİ BİRLİK GÜNÜ İLE İLGİLİ MESAJ:
Tarih: 14.07.2023 13:48:00
A A A A A A
5.BÖLGE BİRLİĞİ VE DÜZCE ESNAF KREDİ KEFALET KOOPERATİFİ BAŞKANI ERTAN TAŞLI’DAN 15 TEMMUZ DEMOKRASİ VE MİLLİ BİRLİK GÜNÜ İLE İLGİLİ MESAJ:

             “ 15 Temmuz, ülkemizin bölünmez bütünlüğünün, milletimizin kahramanlık, cesaret, azim ve kararlılığının, milli birlik ve beraberliğinin bütün dünyaya bir kez daha gösterildiği bir tarih, dünya toplumlarına ve devletlerine ders veren bir demokrasi destanıdır.”

 

               Dünya tarihine altın harflerle kazınmış bu şanlı demokrasi mücadelesi gelecek nesillere ilham kaynağı olacaktır. Milletimizin ortaya koyduğu bu ruh ve irade, gelecek nesillerimizle birlikte  Türkiye Cumhuriyeti’nde sevgi, barış ve huzur içinde yaşamaya devam edecektir. Bu Aziz Millet Demokrasi ve Milli İradeye her daim sahip çıkacaktır.

        

    Bugün bizlere düşen en büyük sorumluluk,  aziz milletimizin ve kahraman güvenlik güçlerimizin hain darbe girişimi karşısında gösterdiği onurlu duruşu ve demokrasi zaferini, milletimizin demokrasiye olan inancını ve bağlılığını gelecek nesillerimize aktarmaktır. 

 

         Bu duygu ve düşüncelerle; “başta 15 Temmuz Şehitlerimiz olmak üzere vatan uğruna canlarını feda eden tüm şehitlerimizi rahmetle ve minnetle yâd eder, 15 Temmuz Gazilerimize ve diğer tüm gazilerimize de Allah’tan şifa dilerim. Ülkemize, bayrağımıza, Milli İdareye sahip çıkan tüm vatandaşlarımıza şükranlarımı ve teşekkürlerimi sunar,  15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günümüzü kutlarım.”dedi.

 

AYIN ESNAFI
ANKET
Kooperatifimizin hizmetini nasıl değerlendiriyorsunuz?
   
YARARLI LİNKLER
© Copyright 2013 - Tüm Hakları Saklıdır. - T.C. Düzce Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi